BASINDA LR KOZMETİK

 
 
 
 
 
..

'Hülya' parfümünden 1.5 milyon € alacak
Detaylı Resim ..

 

 

Hülya Avşar, Beyaz ve Mustafa Sandal'ın ismini taşıyan parfümler satışa sunuldu. Kozmetik sektöründen en karlı çıkan Avşar Kızı oldu

.
23/04/2004

Dünyaca ünlü kozmetik firması LR International, Hülya Avşar, Beyaz ve Mustafa Sandal adına ürettiği parfümlerin tanıtımı, Avşar Kızı ve Beyaz'ın da tanıtımıyla yapıldı. Parfümü eşinin de çok beğendiğini söyleyen Avşar, "Bir gün Kaya'ya söylemeden Hülya Avşar parfümünü sıktım, hemen markasını sordu. Çok hoşuma gitti" dedi. Avşar'ın LR International'la yaptığı anlaşmada isim hakkını satarak aldığı ücretin yanısıra, satıştan yüzde 10 pay alacağı da öğrenildi.

 

Hülya Avşar'ın parfümünün yanısıra, duş jeli, vücut nemlendiricisi, parfüm, deospray, cilt bakım seti de bulunuyor. Hülya adlı 4 parçadan oluşan parfüm seti 79.50 Euro'dan satılacak. Firma, Avşar adıyla yılda 10 milyon Euroluk kozmetik satmayı planlıyor. Yurtdışında olduğu için tanıtıma katılamayan Mustafa Sandal'ın parfüm seti 86.60 Euro, Beyaz'ın hem erkeklere hem kadınlara yönelik parfüm seti ise 67 Euro'dan satışa sunulacak. LR International'ın en çok satan ünlü markası ise Michael Schumacher'e ait. Formula şampiyonu, adına çıkarılan parfüm ve kozmetiklerden yılda 20 milyon Euro kazanırken, Boris Becker 10, Heidi Kulum ise 7 milyon Euro kazanıyor.

 

 

 

.

 

 

Heidi'den Çağla'ya övgü

 

Dünyaca ünlü model Heidi Klum, Almanya'da tanıştığı Çağla Şıkel'e övgüler yağdırarak 'Boyun da fiziğin de mükemmel. Neden dünya podyumlarında boy göstermiyorsun?' dedi

İşadamı İlhan Doğan'ın başkan yardımcılığını üstlendiği ve ortağı olduğu, LR International Kozmetic Parfüm'ün geleneksel LR-STAR DAY Partisi, 29 Mart 2003 Cumartesi günü Almanya'da yapıldı. 15 bin kişilik Dortmunder Westfalenhale kapalı stadyumunda gerçekleştirilen özel partiye, topmodel Heidi Klum, Almanlar'ın ünlü tenisçisi Boris Becker, müzik grubu No Angels, sosyete ve yıldızların kuaförü Udo Walz, Süpermodel Nadja Auermann, ve TV yıldızı Sonja Kirchberger katıldı.

Ülkenize geleceğim

LR-Kosmetic'in 'Star Box' koleksiyonun da tanıtıldığı parti sırasında en çok ilgiyi Heidi Klum gördü. Türk medya mensuplarıyla sohbet eden Klum, zaman zaman Türkçe kelimeler kullandığı sohbeti sırasında, 'Ben daha önce birkaç kez ülkenizi ziyaret etme imkanı bulmuştum. Ülkenizi ve insanlarınızı çok sevdiğimi söylemek isterim. Bizi öyle

güzel ağırladılar ki, hayran kalmamak imkansızdı. Eğer Körfez Savaşı biterse yaza yine ülkenizdeyim' dedi.

Bu arada partiye katılan Çağla Şıkel'le de tanışarak, bir süre sohbet eden Klum, 'Boyun da, fiziğin de mükemmel. Neden dünya podyumlarında boy göstermiyorsun' diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

.

Hem Türkiye'ye hem de mankenlerimize bayıldı .
.

Hem Türkiye'ye hem de mankenlerimize bayıldı

2001 yılında 5 Oscar ödülü alan 'Gladyatör' filminin başarılı oyuncusu Ralf Moeller, 'Gladyatör' isimli parfümün tanıtımı için geldiği İstanbul'a hayran kaldı. Ülkemize ilk kez gelen aktör, mankenlerimizi de çok beğendi.

Oscar ödüllü 'Gladyatör' filminde oynadığı 'Hagen' karakteriyle büyük beğeni toplayan Alman aktör Ralf Moeller, 'Gladyatör' isimli parfümün tanıtımı için iki günlüğüne İstanbul'a geldi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Moeller, şehrin doğasına ve tarihi yapısına hayran kaldığını söyledi. Türkiye'nin kendisine anlatıldığı gibi olmadığını ve çok şaşırdığını belirten aktör şöyle konuştu: "Türkiye'ye ilk kez geliyorum. Olumsuz herhangi bir şeyle karşılaşmadım. Ülkeniz gerçekten görülmeye değer bir yermiş, tek kelimeyle muhteşem. Burada film yapmak isterim. Çünkü sizin tarihiniz, Osmanlı kültürünüz beni hep etkilemiştir. Bundan sonra sık sık geleceğim."

İ
ZDİHAM YAŞANDI
Bu arada TÜRKER DEMİRCİAlman parfüm ve kozmetik firması LR-International'in ilk olarak Türkiye'de piyasa çıkacak olan yeni parfümünün, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen tanıtım gecesinde, aktörü görmek isteyenler büyük izdiham yarattı. 'Gladyatör' isimli parfümün tanıtımını ünlü mankenler Yüksel Ak, Ebru Destan ve Başak Şahin'le birlikte yapan Moeller, seksi mankenleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Gecenin ilginç anıysa kuliste yaşandı. Çekim bittikten sonra kulise giden güzel mankenler, az kalsın Ralf Moeller'e yarı çıplak yakalanıyordu. Sohbet etmek için kulise giden aktör, mankenlerin giyindiğini son anda fark etti ve hemen tuvalete yöneldi
.
Özay ORAL / MAGAZİN

Gladyatöre bebek yıkattılar

Beş Oscar ödüllü ‘Gladyatör’ filminin Alman oyuncusu Ralf Moeller, geçtiğimiz günlerde LR-International adlı kozmetik firmasının yeni parfümü ve aloe vera bebek ürünlerinin tanıtımı için İstanbul’a geldi. Fenerbahçe Tesisleri içinde bulunan Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Yüksel Ak, Ebru Destan ve Başak Şahin ile birlikte tanıtım yapan Moeller, bir ara davetliler arasında bulunan bir konuğun bebeğini de tanıtımını yaptığı ürünlerle yıkadı

G
Schumacher neden kaçtı?

Geçen hafta işadamı İlhan Doğan'ın başkan yardımcılığını üstlendiği ve ortağı olduğu, LR International Kozmetik Parfüm'ün davetlisi olarak Almanya'ya gittik. Geleneksel olarak yapılan LR-Star Day partisine de bu sayede katıldık. Almanya'nın 15 bin kişilik Dortmunder Westfalenhale Stadyumu'nda yapılan parti muhteşemdi. Dünya basının da izlediği organizasyonu Türkiye'den de 40 kişilik gazeteci ekibi ile Vahe Kılıçarslan ve Çağla Şıkel de katıldı. Partiye Formula 1ïin efsanevi pilotu Michael Schumacher yarışları, Kortların Kraliçesi Anna Kornikova ise tenis turnuvası nedeniyle katılamadı. Ancak kulağımıza gelenlere göre Schumacher'in asıl gerekçesi moral bozukluğuymuş. Hepinizin de bildiği gibi Almanlar'ın efsane ismi Formula'da son iki yarışı kaybetti. Dolayısıyla böylesine büyük bir organizasyonda söylenecek ters bir laftan çekinmiş olabileceği söylendi. Biz de iki önemli isim gelmese de topmodel Heidi Klum, Almanlar'ın ünlü tenisçisi Boris Becker ile uzun uzun sohbet etme imkanı bulduk. Klum'un ve Becker'in daha önce Türkiye'ye geldiğini öğrendik. Her ikisi de tatil için gelmişler. Bu arada Becker, Türkiye'de son dönemde tenise olan ilginin arttığını öğrendiğini ve bundan çok mutlu olduğunun altını çizdi. İki ay sonra ünlü tenisçi İstanbul'a geliyor, tenis severlerin haberi olsun.

Heidi Klum ise ülkemiz hakkında hepimizin yüzünü güldüren methiyeler dizdi. Doğrusu Klum'un Türkiye'yi bu kadar iyi tanıdığını öğrenmek hepimizi şaşırttı.

Bu arada işadamı İlhan Doğan'ın, Vreden'de bulunan özel malikanesinde Türk konuklarına verdiği partide Fenerbahçe'nin eski hocası Werner Lorant'la da görüşme imkanımız oldu. LR Kozmetic'in sahibi olduğu ve Alman 2. Ligi'nde mücadele eden LR AHLEN futbol takımının teknik direktörlüğünü yapan Lorant, açıkçası Oğuz Çetin'e kırgındı. Türkiye ve insanlarımız hakkında övgü dolu sözler söyleyen Lorant'ın "Oğuz'un başarısız olacağı gün gibi ortadaydı. Ona takımı nasıl teslim ettiler çok şaşırdım" sözleri ilginçti. Anlayacağınız 3 günlük seyahatimiz boyunca güzel günler yaşayıp, ünlü isimlerle tanışma fırsatı bulduk.

.

 


Türk yöneticiye Almanya’da başarı ödülü

Almanya Merkezli LR International’in Başkan Yardımcılığını yürüten İlhan Doğan, ekibiyle birlikte 2002 yılında gerçekleştirdiği satış başarısı nedeniyle aralarında birbirinden ünlü isimlerin de bulunduğu yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı ‘Star Days Partisi’nde 950 bin Euro özel prim ile ödüllendirildi.

Almanya’nın Dortmound şehrinde bulunan Westfalenhale kapalı stadyumunda düzenlenen geceye aralarında ünlü tenisci Boris Backer, top model Heidi Klum, müzik grubu No Angel, şarkıcı Sarah Connor, süper model Nadja Auermann gibi isimlerin katıldı. Almanya merkezli olan ve 25 ülkede faaliyet gösteren LR International Cosmetic başkan yardımcılığını da yürüten İlhan Doğan, 2002 yılında ekibiyle birlikte yaptığı pazarlama çalışmalarından dolayı firma tarafından 950 bin Euro prime hak kazandı. Ödülünü firmanın sahibi Helmuth Spikker’dan alan İlhan Doğan, LR International’in Türkiye yapılanmasını yeniden kuracaklarını söyledi. Doğan kendisine bağlı ekipte toplam 50 bin kişinin aktif pazarlama ve satış yaptığını söyledi. İlhan Doğan bu satış rakamıyla LR International içinde en yüksek prim üreten isim olma başarısını da elde etti.

LR International’in en büyük özelliklerinden birisi ise dünyaca ünlü yıldızların isimlerini kozmetik koleksiyonlarında yaşatmak. Aralarında Formula 1’in efsanevi pilotu Michael Schumacher, ünlü tenisçiler Boris Becker, Anna Kornikova gibi isimlerin de bulunduğu birbirinde ünlü yıldızların isimleriyle ürünler çıkartan firma, Türk yıldızlarının da peşine düştü.

.

.

Müthiş Türk' Doğan'ın hayatı, kitap oldu

Türkiye ve Türk işadamlarının Avrupa'daki başarısı, Avrupalı yayınevlerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Almanya'da parfüm satarak zirveye çıkan ve LR-International Kozmetik Parfüm 1'nci başkanlığına kadar yükselen İlhan Doğan'ın hayat öyküsü, Avrupa'da kitap olarak yayınlandı. "Müthiş Türk" olarak tanınan Doğan böylece, Vural Öger ve Kemal Şahin'den sonra Avrupa'da başarı öyküleri kitap olan 3'ncü isim oldu. Network Line Yayınevi'nce basılan "Kokunun Başarısı" adlı kitap, sadece Almanya'da 30 bin adet satıldı. Kitapta, Doğan'ın hayat öyküsü ve Avrupa'daki ettiği ticari başarısının anlatılıyor.

LRKOZMETİK . .

.

Ekonomi


LR, 20 bin satış danışmanı arıyor

. Alman doğrudan pazarlama şirketi LR, Türkiye'de halen sayısı 20 bin olan satış danışmanı kadrosunu bu yıl sonuna kadar % 100 artırarak 40 bine çıkarmayı hedefliyor. LR Türkiye Genel Müdürü Hakkı Özmoralı, Türkiye'de 2003 yılının aralık ayında faaliyete geçen LR'ın kısa bir süre içerisinde 20 bin kişilik bir danışman kadrosuna ulaştığını vurguladı. Doğrudan pazarlama açısından özellikle Anadolu'da büyük bir potansiyel olduğuna dikkat çeken Özmoralı, LR'ın Türkiye'den çok büyük beklentileri olduğunu söyledi. Özmoralı, bu beklentinin nedenlerini şöyle açıkladı:

İLGİ ÇOK YÜKSEK

'Kozmetik tüketimi dünyada bir durgunluk içine girmişken Türkiye'de büyüme trendini sürdürüyor. Özellikle cilt ve saç bakımı ürünlerine yönelik büyük bir talep var. Ayrıca gıda takviyeli kozmetik ürünleri de ilgi görmeye aday. Türkiye'de doğrudan pazarlama kavramı hızla yayılıyor. Ancak biz Anadolu'da da yüksek bir potansiyel olduğunu düşünüyoruz.'

500 MİLYON $ DOLAR

Türkiye'de doğrudan pazarlama pazarının yaklaşık 500 milyon dolarlık bir büyüklüğe sahip olduğunu anlatan Özmoralı, sektörde part-time ya da full-time olarak 450-500 bin kişinin faaliyet gösterdiğini ifade etti. Özmoralı'nın verdiği bilgilere göre bir LR danışmanının çalıştığı süreyle orantılı olarak ayda 50-60 YTL'den 100-150 bin YTL'ye kadar kazanç elde etmesi mümkün. Türkiye'de olduğu gibi isterse yurtdışında da satış ekibi kurma şansına sahip.
DoĞrudan pazarlama kavramını Türkiye'ye ile ilk kez tanıştıran Oriflame'in o dönemde genel müdürlüğünü de yapan Hakkı Özmoralı, Ağustos 2005 tarihinden itibaren LR'ın Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürütüyor. Özmoralı, LR'de danışman kadrosuna girmek için 29.99 euro ödeyerek başlangıç seti almanın yeterli olduğunu belirtti.

.

 

Schumi, kozmetikte Türkler'i solladı   

. Türkiye'de ünlülerin parfüm satış listesinde sürpriz isim. Alman yarışçı Michael Schumacher'in parfümü, Hülya Avşar ve Beyaz'ın ürünlerinden bile fazla talep gördü

Avrupa'da satışa sunulan ve ünlülerin isimlerini taşıyan kozmetik ürünler, Türkiye'de de kapışılıyor. Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Beyaz'ın da aralarında bulunduğu satış listesinde en büyük talebi ise bir Alman, yarışçı Michael Schumacher görüyor. Merkezi Almanya'da bulunan LR Kozmetik'in Satış Yöneticisi Cem Özdoğan, ilk kez Türkiye'deki satışlarla ilgili detaylı bilgi verdi. Özdoğan, kişiye özel çıkarılan parfümlerde en fazla ilgiyi gören kişinin Formula1 pilotu Michael Schumacher olduğunu bildirdi. Buna göre şimdiye kadar ünlü şampiyonun 60 binden fazla parfümü satıldı. Schumacher'i Hülya Avşar imzasıyla piyasaya çıkan ürünler takip etti. Bugüne kadar 50 bin kişi, Avşar kızının ürününü aldı. Sanatçının en yakın takipçisi Beyaz. Ünlü şovmenin adına üretilen parfümler 45 bin satış rakamına ulaştı. LR'yi en fazla şaşırtan isim ise Mustafa Sandal. Popçunun ulaştığı

rakamı açıklamayan satış yöneticisi 'Normalin çok altında' demekle yetindi.Peki Almanya'da durum ne? Cem Özdoğan bu ülkedeki satışlardan son derece memnun olduklarını söylüyor. Aslında orada da durum farklı değil. Almanlar da en büyük ilgiyi Michael Schumacher'e gösteriyor. Yarışçıyı tenis kortlarının ünlü isimleri Boris Becker ve Anna Kornikova takip ediyor. Şarkıcı Sarah Connor ve Heidi Klum da firmanın yüzünü güldüren isimlerden.


O bir star

LR Satış Yöneticisi Cem Özdoğan'a göre Formula 1'in efsanevi şampiyonu Michael Schumacher, tıpkı pistlerde olduğu gibi kozmetik alanında da rakipsiz. Özdoğan, 'Rakamlar Schumacher'in ne kadar büyük bir star olduğunu gösteriyor' diyor.

 Kuzey Kıbrıs'ta Kamuoyunun Nabzı...

 

Pop müzik sanatçısı Tarkan´dan sonra Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Beyazıt Öztürk markasıyla üretilen kozmetik ürünler de piyasaya çıktı.

Almanya merkezli LR Kozmetik tarafından Türkiye ile birlikte 25 ülkede aynı anda satışa sunulan ürünler krem, parfüm ve deodoranttan oluşuyor. LR Kozmetik´in önceki akşam düzenlediği tanıtım toplantısına katılan Hülya Avşar, koku seçiminde vanilya ağırlıklı bir tercihte bulunduğunu söyledi. Beyazıt Öztürk ise "Bu sanatçıların bir gün mutlaka kokusu çıkıyor. Ben de çocukluğumdan beri kokumun ne zaman çıkacağını düşünmüştüm. Kısmet bugüneymiş." sözleriyle esprili kimliğini ortaya koydu. Kendisinin adıyla kadın dergisi yayınlanan Hülya Avşar, kısa bir süre önce ‘Hülya´ markalı tişörtleri satışa sunmuştu.

SABAH Gazetesi

.
Şebnem'in sevgilisini starlar paylaşamadı .
.

Şebnem'in sevgilisini starlar paylaşamadı

Manken Şebnem Schaffer'in sevgilisi İlhan Doğan, uluslararası LR Kozmetik'in gecesinde ilgi odağı oldu. Ünlü yıldızların boy gösterdiği organizasyonda Doğan'la seksi Hollywood starı Carmen Electra samimi görüntüler sergiledi.

Türkiye'nin manken Şebnem Schaffer'in sevgilisi olarak tanıdığı işadamı İlhan Doğan; dünyaca ünlü yıldızlar için hazırladığı parfümleri, Almanya'nın Dortmund Westfalen Stadı'nda yapılan görkemli bir galayla tanıttı. LR-International Kozmetik adlı şirketin yeni ürünlerini Hollywood yıldızlarıyla birlikte tanıtan Doğan, 'Sahil Güvenlik' dizisinin seksi oyuncusu Carmen Electra ile uzun uzun sohbet etti.

Avrupa'da ticaret alanında yaptığı başarılı çalışmalarda LR-International Kozmetik Parfüm'de Senior President (Başkanların Başkanı) unvanına kadar yükselen İlhan Doğan, Carmen Electra ile bol bol resim çektirmeyi de ihmal etmedi. Türkiye'de; aralarında Hülya Avşar, Beyaz ve Mustafa Sandal'ın da bulunduğu ünlü isimlere basında LRkendi adlarına parfüm yapılmasını sağlayan İlhan Doğan, 'Sahil Güvenlik' dizisinin yıldız Carmen Electra'yı, İstanbul'a davet etti. Doğan'ın teklifini memnuniyetle karşılayan Electra, Türkiye'yi merak ettiğini ve en kısa sürede görmeyi arzuladığını ifade etti. İlhan Doğan'ın yabancı starlarla kaynaştığı LR Kozmetik tanıtım galasında, isimlerini parfüme veren ünlüler şöyle sıralandı: 'Sahil Güvenlik' dizisinin yıldızı Carmen Electra, 'Terminator' filminin başrol oyuncularından Ralf Möller, jet sosyetenin dünyaca ünlü kuaförü Udo Walz, Almanların dünyaca ünlü tenisçisi Boris Becker, rock yıldızı Peter Maffay, Heidi Klum'un yeni mankeni Lena Gerhard, pop yıldızı Christina Aguilera ve Anastacia...

06.06.2006

.

STAR’LAR GEÇİDİ 24 OCAK’TA BAŞLIYOR
02 Ocak 2004, Cuma, 02:02
.
Sanat dünyasının ünlü isimlerini LR-International bünyesine katan genç işadamı İlhan Doğan, 24 Ocak’ta büyük bir şova imzasını atmaya hazırlanıyor. Efsanevi tenisçi Boris Becker’in de ilk kez geleceği Türkiye’de, Starlar galasını renklendirecek.
 

.Daha önce iki kez Türkiye’ye geleceği açıklanan ancak gelmeyen, ünlü tenisçe Boris Becker’in de aralarında bulunduğu LR-International Star-Day Galası, 24 Ocak Cumartesi günü, Mydonese Showland’ta yapılacak. Genç ve girişimci işadamı İlhan Doğan’ın girişimiyle Türkiye’de açılan LR-Türkiye, yapacağı müthiş bir gala ile faaliyetlerine start vermeye hazırlanıyor.

.Sanat dünyasının ünlü isimlerini LR-International bünyesine katan genç işadamı İlhan Doğan, 24 Ocak’ta büyük bir şova imzasını atmaya hazırlanıyor. Efsanevi tenisçi Boris Becker’in de ilk kez geleceği Türkiye’de, Starlar galasını renklendirecek. Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Beyaz ve Vahe Kılıçarslan’ı, LR-International Kozmetik bünyesine toplayan İlhan Doğan, sanat dünyasının yıldızlarını şirketin bünyesine katmak için girişimlerinin devam edeceğini açıkladı...

.Aralarından Türkiye’nin yıldız isimleri Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Beyaz’ın kozmetik ürünlerinin de bulunduğu Star-Box ürün koleksiyonu, 24 Ocak Cumartesi gecesi yapılacak parlak bir gala ile tanıtılacak. LR-International, Türkiye ve dünya yıldızlarının ürünlerinin yer aldığı Star-Box ürün koleksiyonunu, tanıtım galasından hemen sonra Avrupa ve Türkiye pisayasına sunacak... 

 

....

LR-Türkiye'nin yeni genel müdürü Hakkı Özmoralı

Doğrudan satış kuruluşu LR - International'ın iki yıl önce Türkiye'de kurduğu şirketinin Genel Müdürlük görevine Hakkı Özmoralı atandı.
Doğrudan satış deneyimini ilk olarak Oriflame ile yaşayan Özmoralı, sırasıyla Herbalife Türkiye ve Vision Türkiye'de genel müdürlük yaptı. Daha sonra Kanada çok katlı pazarlama firması Lifestyles'ın Kuzey Amerika Direktörlüğü'ne getirilen Özmoralı, 'Çok Katlı Pazarlama'  isimli kitabının da yazarı.

 

. 8 TEMMUZ 2006

Haberler - Güncel
LR ismini ve ürün genişliğini değiştirdi 
LR İNTERNATİONALKozmetik sektöründe hizmet veren LR, pazarlamakta olduğu güzellik ürünlerinin yanı sıra gıda takviyesi ürünleri pazarına girerken, unvanını da değiştirdi.

27 ülkede faaliyette olan doğrudan satış kuruluşu LR’ın Türkiye’deki unvanı, stratejik genişlemeye paralel olarak LR Health and Beauty Systems
olarak değiştirildi.

LR Türkiye Genel Müdürü Hakkı Özmoralı konuya ilişkin açıklamasında, “Bazı şirketler, insanların kendilerini nasıl hissettikleriyle ilgilidirler, bazı firmalar ise nasıl göründükleriyle. Biz, biri olmadan diğerinin olamayacağına inanıyoruz. Bu nedenle de insanların hem kendilerini iyi hissetmelerini ve hem de harika görünmelerini sağlayacak ürünler sunuyor olacağız. Bu açılımın ilk adımı olarak, iki yepyeni gıda takviyesi ürününü pazara sunduk. Bunları, günlük diyetimizdeki eksiklikleri tamamlayacak ve farklı ihtiyaçlara cevap verecek ürünler izleyecek” dedi.

Genel Merkezi Almanya’da bulunan LR Türkiye, 20 bine yakın bağımsız Danışmanıyla hizmet veriyor.

.

Pop müzik sanatçısı Tarkan'dan sonra Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Beyazıt Öztürk markasıyla üretilen kozmetik ürünler de piyasaya çıktı.

Almanya merkezli LR Kozmetik tarafından Türkiye ile birlikte 25 ülkede aynı anda satışa sunulan ürünler krem, parfüm ve deodoranttan oluşuyor. LR Kozmetik'in önceki akşam düzenlediği tanıtım toplantısına katılan Hülya Avşar, koku seçiminde vanilya ağırlıklı bir tercihte bulunduğunu söyledi. Beyazıt Öztürk ise "Bu sanatçıların bir gün mutlaka kokusu çıkıyor. Ben de çocukluğumdan beri kokumun ne zaman çıkacağını düşünmüştüm. Kısmet bugüneymiş." sözleriyle esprili kimliğini ortaya koydu. Kendisinin adıyla kadın dergisi yayınlanan Hülya Avşar, kısa bir süre önce ‘Hülya' markalı tişörtleri satışa sunmuştu.

 

.

 ,

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !